Strona główna Pokoje restauracja wyciagi promocje galeria Kontakt, jak do nas dojechać

Pamiętając o tym, że po intensywnym wysiłku trzeba dobrze zjeść, przygotowaliśmy dla Państwa kilka punktów gastronomicznych rozlokowanych w całym Zieleńcu, które są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

Karczma Gryglówka


Przepysznie i z klimatem.
Osoby pragnące smacznie zjeść, dobrze wypić i odpocząć zapraszamy do naszej góralskiej Karczmy z dwiema salami na 60 osób.
Nasz szef kuchni poleca Państwu tradycyjne polskie dania oraz potrawy góralskie tj.:

· patelnię chłopską

· pieczone żeberka

· talerz górala

· smażone oscypki z żurawiną

· góralską kwaśnicę

· żurek w chlebie…

a spragnionym serwujemy wyśmienite trunki: wino grzane, grzaniec z krupnika, nalewkę galicyjską, ciemne piwko oraz przepyszne drinki.

Wieczory uświetniamy muzyką graną na żywo.

Grzybek z Lecha na stoku

Dla każdego coś dobrego. Jeśli lubisz zjeść smacznie i szybko w otoczeniu pięknej zimowej scenerii Grzybek z Lecha na stoku jest miejscem wprost wymarzonym dla Ciebie. Oferujemy szybkie przekąski (gyros, naleśniki, pierogi, zapiekanki, kiełbasę z rusztu, placki ziemniaczane itp.) oraz rozgrzewające trunki wprost idealne dla miłośników białego szaleństwa w mroźne dni.

Michałówka

Dobrze, szybko i tanio. W barze serwowane są dania obiadowe, pizze z pieca i szybkie przekąski przeznaczone dla osób, które nie chcą tracić czasu, a szybko zjeść i wrócić do białego szaleństwa.