Zima zbliża się wielkimi krokami co oznacza, że dobiegł końca kolejny sezon startowy w jeździe konnej w stylu Western. Nasza mieszkanka Irena Grygiel reprezentująca Gryglówkę Ranch startowała w zawodach kwalifikacyjnych w Rzeszowie oraz Tarnowie na koniu Stepjack FlyGirl, w konkurencji Reining Youth gdzie zajęła pierwsze miejsca. Te zwycięstwa zapewniły jej możliwość startu w Mistrzostwach Polski, jednakże na jednych z zawodów koń doznał kontuzji. Dlatego, też w Mistrzostwach Polski nasza reprezentantka wystartowała jedynie na koniu Tanatos, na którym po raz kolejny obroniła tytuł mistrzowski w konkurencji Trail Youth. Jesteśmy dumni z naszej mieszkanki, że rozsławia Zieleniec w całym kraju. Mamy nadzieje, że przyszłoroczne starty będą równie dobre a wyniki jeszcze lepsze. Oczywiście trzymamy kciuki J

GRYGLÓWKA to kompleks usytuowany w samym sercu Zieleńca.
Jest to miejsce, w którym można aktywnie spędzić urlop, zrelaksować się oraz odpocząć. Mnogość otaczających nas atrakcji Ziemi Kłodzkiej sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno latem jak i zimą.
Od 2012 roku poszerzyliśmy zakres świadczonych przez naszą firmę usług o naukę jazdy konnej w stylu western.

Pamiętając o tym, że Zieleniec jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej, w którym panuje specyficznym mikroklimat porównywany do alpejskiego. Zapraszamy Państwa serdecznie do spędzania u nas czasu wolnego.
Wirtualny spacer po GryglówceKościół w Zieleńcu